ĶĪMIJTERAPIJA

Viena no mūsdienu augstitehnoloģiskajām dažāda veida ļaundabīgu jaunveidojumu ārstēšanas metodēm, ieviešot cilvēka vai dzīvnieka ķermenī īpašas ķīmiskas vielas vai zāles, tā sauktos pretaudzēju (antineoplastiskos) ķīmijterapijas līdzekļus.
Visas pretaudzēju ķīmijterapijas preparāti pēc to darbības principa ir spēcīgākas šūnu indes vai toksīni, kuriem ir destruktīva ietekme uz ļaundabīgu audzēju ātri sadalošām šūnām ar salīdzinoši mazāk negatīvu kaitējošu iedarbību uz veselām, ātri sadalošām saimniekorganisma - ļaundabīga audzēja nesēja šūnām un audiem.

Konsultācijas onkoloģijas jautājumos ambulatori veic sertificēti speciālisti visās onkoloģisko slimību jomās, ieskaitot uroloģiskās, ķirurģiskās, ginekoloģiskās onkoloģiskās slimības, ķīmijterapijas un staru terapijas konsultācijas.

Konsultācijas un diagnostika tiek veikta pēc iepriekšēja pieraksta gan ar ģimenes ārsta nosūtījumu, gan bez nosūtījuma kā maksas pakalpojumi. Klīnikai ir noslēgts līgums ar apdrošināšanas sabiedrībām.

SPECIĀLISTI ONKOLOGI - ĶĪMIJTERAPEITI

KLINIKA LUC

Murmans Ratiani

Dr.med.
Onkologs - ķīmijterapeits
Konsultē par maksu.
PIERAKSTS VIZĪTEI

KLINIKA LUC

Marianna Bitiņa

Onkologs - ķīmijterapeits
Konsultē par maksu.
PIERAKSTS VIZĪTEI

Ambulatoro pakalpojumu cenas *   ĶĪMIJTERAPIJA

Konsultācijas un diagnostika notiek pēc iepriekšēja pieraksta kā maksas pakalpojumi (pacients maksa pilnu pakalpojuma cenu).

Klīnikai ir līgums ar apdrošināšanas kompānijām par ambulatoro un stacionāro pakalpojumu sniegšanu.( vairāk informācijas šeit ).

NosaukumsEUR
Onkologa - ķīmijterapeita pirmreizēja konsultācija (pēc iepriekšēja pieraksta) 45.00
Onkologa - ķīmijterapeita atkārtota konsultācija (pēc iepriekšēja pieraksta, 30 dienu laikā)35.00
Onkologa - ķīmijterapeita konsultācija (bez iepriekšēja pieraksta) 100.00
Показан блок (из )

Dalīties ar šo lapu

© Copyright 2020 KLĪNIKA LUC - All Rights Reserved