ZOBU ĀRSTĒŠANA UN EKSTRAKCIJA AR VISPĀRĒJO ANESTĒZIJU+371 230 70979+371 277 62000


Pakalpojums tiek sniegts sadarbībā ar DIADENT zobārstniecības klīniku

Nav noslēpums, ka zobārsta apmeklējums un vēl jo vairāk zobu ārstēšanas process lielāko cilvēku daļu neiepriecina un lielai pacientu daļai tas kļūst par īstu šķērsli. Zobu ārstēšana ar vispārējo anestēziju ir risinājums bērniem un pieaugušajiem bez sāpēm un bailēm.
Biežāk vispārējo anestēziju izmanto, ja vienā ārstēšanas ciklā nepieciešams novērst lielu problēmu skaitu, kad vietējā anestēzija nevar dot pietiekamu rezultātu, lai gan daudzi pacienti izvēlas veikt zobārstniecības procedūras ar narkozi pat ar nelielo ārstēšanas apjomu, lai justos ērti, neko nejustu un neuztrauktos.


PRIMĀRĀ KONSULTĀCIJA

Pirms zobu ārstēšanai ar vispārējo anestēziju ir nepieciešama atsevišķa zobārsta konsultācija. Izvērtējot mutes dobuma stāvokli, ārsts noteiks gaidāmās un nepieciešamās ārstēšanas apjomu un sarežģītību, piedāvās ārstēšanas plānu un novērtēs ārstēšanas lietderību ar vispārējo anestēziju.

SAGATAVOŠANĀS ĀRSTĒŠANAI AR ANEZTĒZIJU

Zobu ārstēšanai ar vispārējo anestēziju nepieciešama īpaša sagatavošanās. Pēc ārstēšanas datuma noteikšanas ir jānodod noteiktas analīzes un jāveic daži izmeklējumi, kas nepieciešami drošai anestēzijai. Vairāk par sagatavošanu ŠEIT

ANESTEZIOLOGA KONSULTĀCIJA

Anesteziologa konsultācija bieži tiek veikta noteiktās ārstēšanas dienā, pirms tās sākšanas. Taču, ja ir izmaiņas analīzēs, blakusslimību esamība, konsultāciju var ieplānot arī agrāk. Anesteziologs pārbauda pacienta vispārējo veselības stāvokli, apsver iespējamos anestēzijas riskus un sniedz atbilstošus ieteikumus.

ĀRSTĒŠANA UN NOVĒROŠANA

Ārstēšana tiek veikta saskaņā ar iepriekš saskaņotu plānu. Ārstēšanas laikā pacients atrodas pastāvīgā anestēzijas brigādes uzraudzībā ar pilno viso ķermeņa funkciju kontroli. Pēc ārstēšanas pacients tiek pārvietots uz novērošanas palatu, kur pavada nepieciešamo laiku pēc anestēzijas.

PĒC ĀRSTĒŠANAS

Parasti novērošanas periods palātā pēc anestēzijas nepārsniedz vienu stundu. Tiek novērtēts vispārējais stāvoklis un pacients tiek izrakstīts no klīnikas. Pēc izrakstīšanas tiek izsniegti visi nepieciešamās rekomendācijas, dokumenti un izraksti. Nepieciešamības gadījumā tiek izsniegta darbnespējas lapa.


SPECIĀLISTI ZOBĀRSTI

KLINIKA LUC

Andrejs Tankovs

Ķirurģija, Implantoloģija

ZVANIET
PIERAKSTS UZ KONSULTĀCIJU

KLINIKA LUC

Veronika Tupčijenko

Sertificēts bērnu zobārsts

ZVANIET
PIERAKSTS UZ KONSULTĀCIJU
PERAKSTS UZ KONSULTĀCIJU UN ĀRSTĒŠANU AR VISPĀRĒJO ANESTĒZIJU

Lūdzu aizpildiet elektronisko formu
un mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar Jums.* Šie lauki ir obligāti.

Dalīties ar šo lapu

© Copyright 2020 KLĪNIKA LUC - All Rights Reserved