DALIETIES AR JŪSU VIEDOKLI PAR MUMS

Mēs būsim priecīgi uzzināt Jūsu viedokli par mūsu darba kvalitāti.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, jo galvenais novērtēšanas kritērijs ir mūsu pacientu apmierinātība ar saņemtajiem pakalpojumiem.
Jūs varat arī uzzināt vairāk par mums, izlasot mūsu pacientu atsauksmes ŠEIT...

KO PACIENTI RUNA PAR MŪMS

Liels paldies Oļegam Hublarovam, palīgai Adelīnai un visam LUC klīnikas kolektīvam par ieguldīto laiku un darbu manā ārstēšanā. Lai Jums un Jūsu pacientiem veicās!

J.D.
26.09.2023

Paldies par ārstēšanu un sirsnīgu pieņiemšanu "LUC Klinika". Dakteri pie Jums ir sirsnīgi ārsti.

D.
07.06.2022.

Paldies LUC medicīnas darbiniekiem par veikto operāciju, par lelo attieksmi un aprūpi. (Holep operācija) Novēlu darbniekiem stipru veselību, izturību un turpmākos panākumus veiksmi darbā.

K.M.
07.06.2022.

Milzīgs paldies Latgales Uroloģijas Centra medicīnas darbniekiem par man veikto perāciju, īpaši dakterim Oļegam Hublarovam, ārsta palīgam Igoram Aleksejevam, kurš ir cilveks ar "Lielo" burtu, ļoti kompetents visos jautājumos, sniedz konsultācija ļoti laba, pozitīva attieksme pret pacientiem. Novēlu arī turpmāk visiem klīnikas darbniekiem veiksmim uzturību un būt tikpat atsaucīgiem pret pacientiem! Liels paldies!

J.Z.
11.01.2022. (Preiļu novads)

Visam klinikas LUC darbniekiem un ārstiem ļoti liels paldies. Es te jūtos kā savejais starp saviem, ļoti liela apkalpošana un sapratne, Man 85 gadī. Vēlu Jums veselību un veiksmi tālak.

T.F.
08.07.2021

Liels un garšīgs,pilns ūdeņa - paldies dr.Oļegam un visai LUC komandai ! Sagatavošanās, operācija un pēc operācijas laika bija priecīgs, skaidrs un lielisks ! Vēlu Jums un kolektīvam skaidribu, asu redzi un prātu, virtuozas iemaņas, tās vēl vairāk izkopt, attīstīt ! Veselību un prieku personiskā dzīvē, ar drošu skatu nākotnē.

J.B.
09.06.2021 (Daugavpils)

Cien.dakterim Hublarovam ! Sirsnīgs paldies par operatīvu un lielisku operēšanu un ārstešanu. Vislabākie vēlējumi un sirsnīgākie pateicības vārdi no V.Taukača. Sirsnīgs paldies ārsta palīgam par atsaucību. Lai dzīvē viss Jums izdodas.

14.01.2021. (Rēzekne)

Paldies dakterim Hublarovam par operāciju lai viņam veselību un pienākumi turpmākajā darbā.

V.K.
14.01.2021. (Rēzekne)

Paldies dakterim Hublarovam par to, ka atdeva man dzīvot prieku.

L.A.
13.01.2021. (Aizkraukle)

Liels paldies dakterām Oļegam Hublārovam un visam brīnišķīgajam kolektīvam.

L.A.
30.09.2020. (Rīga)

Paldies dakterim Hublarovam par to, ka atdeva man dzīvot prieku.

A.
13.01.2020. (Aizkraukle)

Gribas izteikt sirnsnīgāko pateicibu dakterim Hublarova kungam, asistentam Igoram un visam nodaļas pernsonalam par veiksmīgi veikto operāciju.

H.P.
15.09.2020. (Ludza)

Liels paldies visiem LUC KLINIKAS darbiniekiem par atsaucību un darba mīlestību, visiem dakteriem, direktoram O.Hublarova kungam. Lai laba visieim veselība un tā turpināt.

B.
17.09.2020. (Aluksne)

Ļoti liels paldies dakterim Oļegam Hublarovam par ārkārtīgi lielo palīdzību tik delikatam problēmas atrisināšanā. Paaldies arī ārsta palīgam Igoram ! Viņš bija tik zinošš un pretinākošs, ka nebija satrauksmes, ka viss izdosies ! Liels paldies arī operācijas māsam un pēcoperācijas personālam ! Lai, Jūms visiem izdodas palīdzēt cilvekiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi ! Liels, liels paldies !

I.G un G.P.
04.09.2020. (Limbaži)

Gads pagājis kopš dienas kad veica man operāciju. Jūtos labi, jo kolektivs kurš veica šo operāciju bija ir ļoti profesionāls un atsaucīgs. Šodiens šeit lai sakārtot dažas lietas un ar prieku redzu Igoru Aleksejevu, kurš ar savu skaidu un velmi palīdzet rada patīkamu sajūtu savos klienots ! Igor ! Lai tev veicas tavos darbos un domās.

V.
15.07.2020.

Milzīgs paldies dakteram Hublarovam !!! Profeisnalism un attieksme ! Viss bija super !

J.D.
04.12.2019. (Rīga)

Atbraucu speciāli no Siguldas, lai veiktu operāciju pie daktera Hublarova, jo biju dzirdējis, ka viņš ir ļoti labs dakteris. Uz vietas pārliecinājos, ka viņš ir pats labākais !!!

J.J.
04.12.2019. (Sigulda)

Izsaku sirsnīgu pateicību d. O. Hublarovam par labi padarītu darbu, kā arī viņa palīgam par sirsnību un iejūtīgu attieksmi. Miļš paldies visam medpersonālam, kas mani apkalpoja.

G.J.
04.12.2019. (Rīga)

Izsakām sirsnīgu pateicību un cieņas apliecinājumu d. O.Hublarovam, daktera palīgam I. Aleksejevam par veikto operāciju. Liels paldies par iejūtīgu attieksmi pret pacientiem visam klīnikas personālam.

I.S.
17.10.2019. (Rīga)

Pirms divām nedēļām šajā lapā meklēju risinājumu savai ielaistajai kaitei. Šobrīd lāzeroperācija jau aiz muguras un esmu ierindā. Mana cieņa un pateicība ķirurgam Dr. Oļegam Hublarovam, viņa palīgam Igoram Aleksejevam un visai saliedētajai, lietišķajai un augsti profesionālajai LUC komandai!

Uldis
10.10.2019 (Rīga)

Paldies par laipno uzņemšanu, veiksmīgi veikto operāciju ! Par mūsu – vīriešu problēmu urinešanu, par labu darbu, ko veicat. Noteikti ieteikšu Jūsu klīniku arī citiem bēdu brāļiem. P.S, īpašš paldies ārstam Oļegam un ārstu palīgam Aleksejevam! Ar cieņu!

L.B.
23.09.2019(Rīga)

Izsaku vislielāko pateicību par veikto operāciju vieglā un patīkamā atmosfērā peteicoties ārstam Oļegam Hublarovam, ārsta palīgam Igoram un māsiņai Ingai. Neskatoties uz to, ka operācija nebija no vieglajām, man bija viegli pārnest to. Vēlreiz ļoti liels paldies !!!

I.T.
18.06.2019(Rīga)

Šodien ir pirmā diena pēc adenomas operācijas, jūtos labi. Gribētu teikt lielo paldies dakteram Oļegam Hublarovam, palīgam Igoram, māsiņai Ingai par iejūtību, attieiksmi un smaidu. Lieliska komanda.Priecīgus Līgo svētkus un veiksmi Jūsu darbā.

18.06.2019(Rīga)

Virssirsnīgākais PALDIES Oļega Hublarova vadītajam brīnišķīgajam kolektīvam un it īpaši ārstiem Aleksejam Hohlovam, Borisam Šuļmanam, Igoram Aleksejevam, māsām Anželikai Mališai un Jeroslavai Mošķovai par profesionāli veiktajām manipulācijām, iejūtīgu attieksmi un atgriztu veselību. Vislabākie novēlējumi turpmākajā klīnikas darbībā!

Arvīds
12.06.2019(Višķi)

Patīkami jutos šīs iestādes sienās. Kvalitatīva apkalpošana, laipnība un smaids ir kritēriji kuri liecina par jūsu kolektīva veselīgo mikroklimatu. Veiksmi, iejūtību un cīlvēku paldies.

Ar ceņu
31.05.2019(Malta)

Paldies.Laba klīnika.Personāls ļoti atsaucīgs Dokteri profesiāli Paldīes!Lai Veicas.

Ar ceņu
27.03.2019(Viļani)

Pateicos dr.Hohlovam,Igoram un medic.peronālam par labestīgu attieksmi un uzkādītu uzmanību piet pacientu.

Ar ceņu .V.R.
21.03.2019 (Ludza)

Liels paldies slimnīcas kolektīvam, par sniegto palīdzību, attieksmi pret pacientiem ļoti iejūtīgi. Lai Jūsu kolektīvam laba veiksme jūsu darbā.

Liels paldies. R.M.
12.02.19.

Paldies!Es ļoti reti slimoju. Slimnīcās neguļu, - tāpēc esmu priecīgs, ka varēšu baudīt dzīves kvalitāti. Ļoti gaiši cilvēki bija kopā šeit ar mani.

Paldies Jums! Armands
05.02.2019

Liels, sirsnīgs paldies LUC kolektīvam par sniegto palīdzību, par to, ka man tika atgriezta normāla turpmākā dzīve. Paldies visiem ārstiem, anesteziologam un māsām un visiem, visiem!

Jūsu pateicīgais pacients I.Z.
12.12.18.

Sirsnīgi pateicos visam LUC personālam par attieksmi un veikto sarežģītu operāciju.
Īpaša pateicība dakteriem Hublarovam, Hohlovam un Igoram Aleksejevam.

A.B.
06.11.2018.(Rēzekne)

Paldies LUC kolektīvam.

Jānis.
01.11.2018.

No sirds pateicos par veikto operāciju visam slimnīcas kolektīvam
un īpaši dakterim O.Hublarovam par iejūtību un atsaucību.

J.A.
11.10.2018.(Rēzekne)

Esmu ļoti pateicīgs šai slimnīcas kolektīvam par, atsaucību,
laipnību un it īptaši dakterim O.Hublarovam par veikto operāciju.

A.S.
10.10.2018.(Īrija)

Liels paldies par apkalpi medmāsiņam un dakterim Hohlovam.

Ē.J.
08.10.2018.

Pateicamies dakterim Hohlovam par sirsnīgo un rupīgo ārstēšanu.
Lai dievs Jums dod Veselību.

J. P.
2017.g. 23. Augustā

Izsaku sirsnīgu pateicību dakterim Hohlovam!
Liels paldies arī atsaucīgām, saprotošām un atbildīgajām savā darbā medmāsām un
medpersonālam!
Veiksmi Jums visiem!!!
Paldies

Ar cieņu K. un V.

Izsaku sirsnīgu pateicību un cieņas apliecinājumu dakterim O.Hublarovam par veikto operāciju. Nav noslēpums, ka slimnieku ārstē zāles un procedūras, bet arī sirsnība un labvēlīga vide. Paldies anesteziologam un labestīgajām medmāsiņām. Liels paldies Jums par ieguldīto darbu manas veselības uzlabošanā.

Ar cieņu, Stanislavs N.
23.03.2012(Vārkavas novads)

Dalīties ar šo lapu

© Copyright 2020 KLĪNIKA LUC - All Rights Reserved