Konsultācijas un diagnostika notiek pēc iepriekšēja pieraksta, ar ģimenes ārsta nosūtījumu un bez nosūtījuma, ka maksas pakalpojums. Klīnikai ir noslēgts līgums ar apdrošināšanas sabiedrību.
Ļubova Gavrilova
Sertificēts anesteziologs-reanimatologs
Latvijas Anesteziologu asociācijas biedrs
- Visu veidu anestēzija
Konsultē valsts finansēšanas programmas ietvaros un par maksu.
PIERAKSTS VIZĪTEI
Larisa Loboda
Sertificēts anesteziologs-reanimatologs
Latvijas Anesteziologu asociācijas biedrs
- Visu veidu anestēzija
Konsultē valsts finansēšanas programmas ietvaros un par maksu.
PIERAKSTS VIZĪTEI
Ar lokālo anestēziju tiek veikta gan receptoru, gan mazu nervu blokāde. Ar šļirci un adatu audi tiek slāni pēc slāņa infiltrēti (piesūcināti) ar lokālo anestēzijas šķīdumu.
Ar vadu anestēziju tiek veikta nervu stropu un pinumu blokāde virs operācijas vietas, injicējot lokālo anestēzijas šķīdumu tuvākos audos (perineirāli) ar turpmāko tās izplatīšanu gar nervu struktūrām. Atšķirībā no infiltrācijas anestēzijas, vadu anestēzijas darbības uzsākšanās laiks uz laiku tiek aizkavēts.
Spinālā anestēzija ir lokālās anestēzijas veids, kuras procesā lumbālās punkcijas laikā subarahnoidālajā telpā tiek injicēts anestēzijas līdzeklis, un impulsu transmisija tiek bloķēta mugurkaula nervu sakņu līmenī.
Šādām anestēzijas veidam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar vispārējo anestēziju: smagu komplikāciju rašanās riska samazināšana, pēc anestēzijas darbības beigām pacientam nav sliktas dūšas. Bez tam pacients var sazināties ar ārstu operācijas laikā un tūlīt pēc tās.
Laringeālā maska ir novatoriska ierīce, kas sākotnēji tika izstrādāta kā sejas maskas alternatīva. Tā ir lietojamā kopš 1988. gada, to izmantoja vairāk nekā 200 000 000 ārkārtas un plānotas ķirurģiskas iejaukšanās gadījumos. Līdz šim nav ziņots par nāves gadījumiem, kuru cēlonis būtu laringeālās maskas lietošana. "MAKSIMĀLĀS KONTROLES KOMBINĀCIJA AR BLAKŅU IETEKMES MINIMUMU".
Nodrošina drošu elpceļu caurlaidības uzturēšanu.
Endotraheālā anestēzija ir inhalācijas anestēzija, pie kuras operācijas laikā medikamentu ievadīšana un ārējā elpināšana notiek caur speciālu caurulīti, kas ievietota augšējos elpceļos, proti, trahejā.
- Asins vispārējā analīze
- Urīna vispārēja analīze
- Asins bioķīmija (glikozes līmenis asinīs, bilirubīns, urīnviela, kreatinīns, kālijs, nātrijs, sārmainā fosfatāze, amilāze, ASAT, ALAT)
- Protrombīns
- Koagulācijas laiks
- Dati par HIV testu
- B hepatīts
- C hepatīts
- Asinsgrupa, Rh faktors (obligāti atsevišķā formā, ar laboratorijas zīmogu, esošam zīmogam par asins grupu pasē nav nozīmes)
- krūšu kurvja rentgena izmeklēšana (veikta ne vairāk kā 6 mēnešus iepriekš)
- EKG
Vienu nedēļu pirms operācijas pārtrauciet aspirīna un aspirīna tipa zāļu lietošanu (diklofenaku, ibuprofēnu uc). Tomēr, ja jūs lietojat aspirīnu vienu reizi dienā sirds slimību, asinsvadu vai nervu sistēmas slimību gadījumā, noteikti konsultējieties ar ārstu.
Ja Jūs lietojat zāles, kas samazina asins recēšanu, noteikti konsultējieties ar mūsu ārstu.
Obligāti ņemiet līdzi visas zāles, kuras lietojiet regulāri mājās.
Neēdiet un nedzeriet pēc pulksten 21:00 operācijas priekšvakarā, kā arī operācijas dienas rītā.
Pirms gulēt iešanas vai no rīta pirms operācijas dodieties dušā.
Ja ārsts vai anesteziologs pirms operācijas nozīmēs Jums tabletes, to norijiet ar nelielu ūdens daudzumu.
Dalīties ar šo lapu