MĒS PARŪPĒSIMIES PAR JŪSU
TOPOŠO MAZULI

KONSULTĀCIJAS UN IZMEKLĒJUMI TOPOŠAJĀM MAMMĀM

Lai Jūsu mazulis grūtniecības laikā attīstītos pareizi, lai savlaicīgi un kvalitatīvi noteikt iespējamas novirzes no normālās augļa attīstības, tiek veiktas grūtniecības USS skrīningi.
Uzzināt, vai Jūsu mazulis apmierināts, vai nav izmaiņu attīstībā un vienkārši iepazīstināties ar savu topošo zīdaini ir iespējams, veicot USS izmeklējumu grūtniecības laikā.
Mēs strādājam Jūsu labā grūtniecības USS skrīningu valsts finansēšanas programmas ietvaros un par maksu, ja ir vēlme iziet izmeklējumu pēc savas iniciatīvas.
Veicam 3D, 4D, Live HD (5D) izmeklējumus ar ierakstu jebkurā nesējā, nepieciešamības gadījumā sniedzam slēdzienu 3 valodās.


Izmeklējumus ar specializēto ultraskaņas aparātu VOLUSON veic ārsts USS diagnostikas speciālists Jūlija Hublarova ar stāžu vairāk par 30 gadiem un pieredzi vairāk par 100000 izmeklējumiem.SPECIĀLISTI

KLĪNIKA LUC

Jūlija Hublarova
Sertificēts ārsts-ginekologs
Sertificēts ārsts-ultrasonoskopists


Latvijas ginekologu asociācijas biedrs
- Visi ginekoloģisko USS izmeklējumu veidi
- Dzemdes USS izmeklējumi ar kontrastēšanu
- Olvadu caurlaidības pārbaude ar kontrastēšanu
- Grūtniecības USS skrīnings visos termiņos
- Grūtniecības patoloģiju USS

- 3D, 4D, Live HD izmeklējumi
Vairāk par 100000 veikto USS izmeklējumu
Darba stāžs vairāk par 30 gadiem
Veic grūtniecības USS skrīningu valsts finansēšanas programmas ietvaros un ginekoloģiskos USS izmeklējumus par maksu
PIERAKSTS VIZĪTEI

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUC

KLINIKA LUCI. grūtniecības skrīninga USI
11 nedēļas 1 diena - 13 nedēļas 6 dienas

Pirmajā ultraskaņas izmeklējumā ir iespējams noteikt vai precizēt grūtniecības termiņu, novērtēt augļa izmēru atbilstību paredzamajām grūtniecības termiņam, izslēgt augļa attīstības rupju patoloģiju, dzemdes un olnīcu patoloģiju esamību, novērtēt iedzimto ģenētisko augļa patoloģiju ultraskaņas marķierus, noteikt dzemdību paredzamo termiņu.

II. grūtniecības skrīninga USI
20 nedēļas 1 diena - 21 nedēļa 6 dienas

Otra ultraskaņas izmeklējuma laikā notiek augļa izmēru noņemšana, placentas stāvokļa un ūdeņu daudzuma novērtējums. Ārsts salīdzina otra izmeklējuma rezultātus ar pirmo un secina par augļa attīstības tempiem. Tāpat arī ārstam jāpārliecinās par augļa hromosomu slimību pazīmju neesamību, novērtēt augļa iekšējo orgānu un sistēmu attīstību. Nereti jau otrajā izmeklējumā var noteikt mazuļa dzimumu.

III. grūtniecības skrīninga USI
34 nedēļas 1 diena - 35 nedēļas 6 dienas

Trešais ultraskaņas izmeklējums ļauj novērtēt augļa stāvokli un izvietošanu pirms dzemdībām. Ārstam svarīgi saprast, kāda ir augļa priekšguļa: galvas vai gūžas. Tāpat arī nepieciešams noskaidrot, vai nav nabas saites, vai ir attīstības defekti, kas izpaužas vēlajos grūtniecības termiņos. Tiek noteikts augļa paredzamais svars un atbilstība grūtniecības termiņām. Tiek sniegtas dzemdību taktikas rekomendācijas. Trešajā plāna ultraskaņas izmeklējumā uz monitora var precīzāk redzēt mazuļa seju.

3D, 4D, 5D(LIVE HD) USI
28 nedēļas - 31 nedēļa

Trīsdimensiju 3D augļa USI - progresīvāka un modernāka diagnostikas metode, kurā ekrānā tiek attēlots tilpuma krāsains hologrāfisks attēls. 3D USI grūtniecības laikā ļauj aplūkot sejas iezīmes un pat mazuļa sejas izteiksmes. 3D ultraskaņas izmeklējuma galvenā priekšrocība ir augstas kvalitātes augļa attēla uzņemšana. Tajā pašā laikā ultraskaņas viļņu jauda, frekvence un intensitāte paliek tādā pašā līmenī, kā standartā USI veidā. Atšķirība ir tikai procedūras ilgumā: ja 2D USI aizņem 15-20 minūtes, tad trīsdimensiju USI - vismaz 50 minūtes. 4D ultraskaņa grūtniecības laikā atgādina trīsdimensiju USI. Atšķirība ir ceturtās dimensijas - reālā laika pievienošanā. 4D USI procesā ir unikāla iespēja ne tikai pārbaudīt augli kustībā, bet arī ierakstīt tā kustību uz DVD. Pēc tāda USI veida topošie vecāki iegūst ne tikai mazuļa attēlu, bet arī videoierakstu.

Dalīties ar šo lapu

© Copyright 2020 KLĪNIKA LUC - All Rights Reserved